Projekt domu Decyma 9 i jego najważniejsze zalety

Wspaniały, przestronny i nowoczesny w wyglądzie dom to marzenie większości polskich rodzin, które podjęły decyzję o budowie własnych czterech kątów. Jednak jaki projekt domu najlepiej wybrać, aby spełniał on wymagania wszystkich domowników?

Decyma 9 – czym się wyróżnia na tle innych projektów?

Projekt domu Decyma 9 to fantastyczny, nowoczesny projekt, który spotkał się z sympatią i uznaniem ze strony znacznej części klientów. Wybierają go zazwyczaj rodziny cztero lub pięcioosobowe z małymi dziećmi, lub osoby w podeszłym już wieku. Jego niewątpliwym atutem jest fakt, że jest to dom parterowy, a więc znika problem kłopotliwych i często dość kosztownych schodów. Ponadto wnętrze domu zostało zaprojektowane w optymalny sposób, aby zapewnić domownikom maksimum prywatności w momencie wizyty gości. Projekt zakłada podział przestrzeni na dwie główne części: dzienną oraz nocną. W części dziennej domownicy korzystają z dużego salonu połączonego z jadalnią oraz otwartą kuchnią, przy której znajduje się mała spiżarnia na domowe przetwory. Z salonu jest wyście na pokaźny, zadaszony taras, który zapewnia rodzinie fantastyczną rozrywkę i aktywny wypoczynek w cieplejsze miesiące w roku. Ponadto dzięki zadaszeniu chroni on przed deszczem lub zbyt uciążliwymi promieniami słonecznymi letnią porą. Z kolei w części nocnej zaprojektowano cztery sypialnie, łazienkę oraz pralnię.

Co klientów urzeka w projekcie domu?

Klienci bardzo chętnie wybierają projekt domu Decyma 9 z uwagi na fakt, że każde pomieszczenie zostało tutaj bardzo dokładnie przemyślane. Plan domu oraz jego rozkład to wynik wielu analiz i potrzeb domowników, dlatego świetnie się sprawdza za każdym razem. Dom parterowy Decyma 9 łączy w sobie nowoczesność, elegancję i prostotę. Jego biała elewacja wygląda doskonale w połączeniu z drewnianą okładziną oraz odrobiną szarości. Garaż na dwa samochody jest całkiem sporych rozmiarów i z pewnością pomieści również dodatkowe rzeczy, takie jak np. rowery. To idealna propozycja dla tych osób, które pragną mieszkać pięknie i komfortowo.

Źródło Domy w stylu